Stora AFTER RUN-ÅRET är äntligen här!

Anv. namn:
Lösenord:
 

Ola Grankvist

Medlemsnummer: 476
Moderklubb:
Bor:
Meriter:
Andra intressen:
Favoritterräng:
Favorithak:
Favoritplats:
Hemsida:

Inlagd: 1 januari 2020, 17:17


Inga kommentarer (kommentera)

Skriv en kommentar!




Kommentar

SENASTE KOMMENTARER

  • Lena Ö i Centrumsöndag: Masmo

    Mattias; det går bra.

  • Oskar i Tekniktorsdag: Kompass i Kärrtorp

    Tack för fantastisk träning!! Magiskt väder, har aldrig varit med om något liknande. Blixtar och dunder, magiska under: dvs att jag spikade alla kontroller på alla tre banorna jag sprang!! Kanske det krävs lite apokalyptiskt väder för att få upp skärpan.

  • Per-Anders i Tekniktorsdag: Kompass i Kärrtorp

    Tappert kämpat ikväll, Centrum!
    Skärmarna (med kodsiffra!) hänger ute minst en vecka.
    Kartor finns hemma hos mej, och så tar jag med på söndag.

  • Kristoffer i Tekniktorsdag: Kompass i Kärrtorp

    Känns som jag aldrig varit på en kallare träning. Men stort tack för arrangemanget!

  • Anders R i CTS 2020 3 JUNI!

    Att CTS är inställd framgår inte i Eventor.

NÄRMAST PÅ GÅNG

Friday 3 April

  • Deltagare
  • Jorrit Boekel
  • Henrik Lundgren
  • Annica Sundeby

Grymnatta – INSTÄLLD 3

Tävlingen genomförs i Lerberga skog

Samling
Livgardets övningsfält i Kungsängen, Upplands-Bro kommun.

Färdmedel
Från Kungsängens pendeltågsstation går buss 558 mot Håtuna kyrka, kliv av vid hållplats Tranbygge, därifrån 1,5 km söderut alt. Hållplats Svedden, därifrån ca 2 km norrut att gå till TC. För tidtabell, se www.sl.se

Anmälan via Eventor senast söndag 29 mars

Start
Första start …

Läs mer

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Mattias Henriksson
  • Kristoffer Edshage
  • Moa Kjellstrand
  • Lena Öhman
  • Ulrika Karlsson
  • Jonas Lindholm
  • Mattias Ågren
  • Jorrit Boekel
  • Gro Dahlbom
  • Niklas Pettersson
  • Per-Anders Lindgren
  • Anders R
  • Oskar Gustafsson
  • Janne Nilsson
  • Sverker Lenas
  • Sören Andersson
  • Linus Rispling
  • Malin Annegård
  • Peder Pedersson
  • Oskar Hermansson
  • Erika Hörnfeldt
  • Mattias Göthberg
  • Kristin Karlsson
  • Lars Brickstad
  • Andreas Lundsten
  • Julia Frisk
  • Malin Sundeby
  • Britta Alstad
  • Annica Sundeby
  • Arnau Requena Fernández
  • Mikael Svartz
  • Maria Pereverzina
  • Mikael Berglund
  • Patrik Englund

5/4: Centrumsöndag: Masmo 35

  • 0 Deltagare

5/4: Rånässtafetten INSTÄLLD 0

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Moa Kjellstrand
  • Kristina Aspvall
  • Mattias Robertson
  • Linnea Börjars
  • Oskar Hermansson

6/4: Måndagsgympa – säsongsavslutning! 6

  • Deltagare
  • Moa Kjellstrand
  • Per-Anders Lindgren
  • Mattias Robertson
  • Ulrica Axelsson
  • Malin Annegård
  • Julia Frisk
  • Britta Alstad

7/4: Fystisdag på Stadion: skogsintervaller! 7

  • 0 Deltagare

13/4: OK Ravinen – INSTÄLLD 0

  • Deltagare
  • Joel Berring
  • Mette Brolinson
  • Moa Kjellstrand
  • Lena Öhman
  • Jonas Lindholm
  • Henrik Lundgren
  • Andreas Lundsten
  • Annica Sundeby

14/4: Tiomilarepet INSTÄLLT 8

  • Deltagare
  • Moa Kjellstrand
  • Mattias Robertson
  • Oskar Hermansson

14/4: Fystisdag i Kärrtorp: Kamouflerad femtusing! 3

  • Deltagare
  • Moa Kjellstrand
  • Mattias Robertson
  • Jonas Kjäll
  • Agnes Thor
  • Simon Bohman
  • Malin Sundeby
  • Britta Alstad

16/4: Tekniktorsdag: Kartminne 7

  • 0 Deltagare

17/4: SM Natt -INSTÄLLD 0

  • 0 Deltagare

18/4: Täby OK Medel – EJ SENIORER 0

  • 0 Deltagare

19/4: Täby OK Lång – EJ SENIORER 0

  • Deltagare
  • Mattias Robertson
  • Sverker Lenas
  • Malin Annegård
  • Oskar Hermansson
  • Simon Bohman
  • Malin Sundeby

23/4: Tekniktorsdag: Brunbränd i Bermuda 6

  • 0 Deltagare

25/4: IFK Lidingö SOK – INSTÄLLD 0

  • 0 Deltagare

26/4: Gustavsbergs OK – INSTÄLLD 0

  • Deltagare
  • Joel Berring
  • Mette Brolinson
  • Moa Kjellstrand
  • Jerk Rönnols
  • Henrik Hellborg
  • Jonas Lindholm
  • Sara Jonasson
  • Joel Bergkvist
  • Mattias Ågren
  • Magnus Karlsson
  • Jorrit Boekel
  • Henrik Lundgren
  • Erika Lindholm
  • Per-Anders Lindgren
  • Linnea Gillberg
  • Linnea Börjars
  • Niclas Petersson
  • Linus Rispling
  • Joel Udd
  • Anton Udd
  • Agnes Thor
  • Peder Pedersson
  • Oskar Hermansson
  • Simon Bohman
  • Mattias Göthberg
  • Alexandra Sundgren
  • Andreas Lundsten
  • Annica Sundeby
  • Maria Pereverzina

2/5: 10Mila Kungsängen UPPSKJUTEN 29

  • 0 Deltagare

7/5: Tekniktorsdag: Vägval 0

  • Deltagare
  • Moa Kjellstrand
  • Karin Gillberg
  • Mattias Ågren
  • Erika Hörnfeldt
  • Lars Brickstad
  • Annsofi Pettersson
  • Astrid Adelsköld

9/5: Nybörjarkurs 2020 7

▼▼ LADDA IN FLER ▼▼

Hoppa till verktygsfältet