Stora AFTER RUN-ÅRET är äntligen här!

Anv. namn:
Lösenord:
 

Anna Axelsson

Medlemsnummer: 478
Moderklubb:
Bor:
Meriter:
Andra intressen:
Favoritterräng:
Favorithak:
Favoritplats:
Hemsida:

Inlagd: 2 februari 2020, 22:22


Inga kommentarer (kommentera)

Skriv en kommentar!




Kommentar

SENASTE KOMMENTARER

NÄRMAST PÅ GÅNG

Saturday 22 February

  • Deltagare
  • Anders R
  • Oskar Gustafsson
  • Janne Nilsson
  • Mattias Robertson
  • Linnea Börjars
  • Mattias Holmberg
  • Jonas Kjäll
  • Linus Rispling
  • Malin Annegård
  • Peder Pedersson
  • Simon Bohman
  • Erika Hörnfeldt
  • Andreas Lundsten
  • Julia Frisk
  • Britta Alstad
  • Petter Wikström

Centrumlördag: 10milaträning i Törnskogen 16

Den här lördagen blir det en Centrumlördag där alla är välkomna! Vi kommer springa ett av träningspaketen inför 10mila så banorna är officiella träningsbanor inför tävlingen.

Anmäl dig här på sidan senast lördag 15 februari, för vi behöver beställa kartor en vecka innan.

Samling: 10.30.
Gemensam start med ordentlig gaffling: 11.00.
Längd: 9 …

Läs mer

  • Deltagare
  • Mattias Henriksson
  • Jerk Rönnols
  • Mia Carlström
  • Niclas Petersson
  • Gustav Melander
  • Erika Hörnfeldt
  • Johanna Löfvenius

23/2: Vinterserien Gärdet 7

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Linnea Börjars
  • Johanna Löfvenius
  • Julia Frisk

24/2: Måndagsgympa 4

  • Deltagare
  • Mattias Henriksson
  • Niclas Petersson
  • Elin Thyr
  • Julia Frisk
  • Britta Alstad

25/2: Fystisdag på Stadion: Backe! 5

  • Deltagare
  • Mattias Henriksson
  • Lena Öhman
  • Julia Frisk

27/2: Torsdagsträning i Kärrtorp: Rejv! 3

  • Deltagare
  • Björn Bängtsson
  • Gustav Melander

1/3: Vinterserien Alby friluftsgård 2

  • Deltagare
  • Oskar Karlin

2/3: Måndagsgympa 1

  • 0 Deltagare

3/3: Fystisdag på Stadion: Stegar! 0

  • Deltagare
  • Lena Öhman
  • Jorrit Boekel
  • Arnau Requena Fernández

7/3: Centrumlördag: endagsläger i 10mila-terräng 3

  • Deltagare
  • Gustav Melander

8/3: Vinterserien ÄlvsjöÖrby 1

  • Deltagare
  • Oskar Karlin

9/3: Måndagsgympa 1

  • Deltagare
  • Andreas Lundsten

11/3: Mila Stockholm by night 5 1

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Karin Fägerlind
  • Moa Kjellstrand
  • Martin Karlsson
  • Jerk Rönnols
  • Henrik Hellborg
  • Katarina Tallhage
  • Anna Weglin Elenius
  • Anders Haag
  • Örjan Ahnoff
  • Lars Brickstad

14/3: Tango i Långa Natten 11

  • 0 Deltagare

16/3: Måndagsgympa 0

  • Deltagare
  • Jorrit Boekel
  • Agnes Thor

18/3: Nattugglan 5 – Lida friluftsgård 2

▼▼ LADDA IN FLER ▼▼

Hoppa till verktygsfältet