Nu är det stora innovationsåret! Innovera mera!

Anv. namn:
Lösenord:
 

7/11 INSTÄLLD Novembertävlingarna, lång

Tävlingarna är inställda pga lokala restriktioner, mer information från förbundet här.

Novembertävlingarna, långdistans!

Inlagd: 16 oktober 2020, 15:15
Ändrad: 10 oktober 2020, 12:12


Deltagare

  • Eftersom du inte är inloggad kan du heller inte anmäla dig till träningarna. Logga in först!

2 kommentarer (kommentera)

  • Både lördagens och söndagens tävlingar inställda.

    / Andreas Lundsten
    2020-10-30 kl 12:39

  • Jag köra 70-plusligan i Ågesta om någon är sugen på att joina!

    / Moa
    2020-11-06 kl 19:24

Skriv en kommentar!




Kommentar

SENASTE KOMMENTARER

NÄRMAST PÅ GÅNG

Sunday 16 May

  • Deltagare
  • Aija Sadurskis
  • Moa Kjellstrand
  • Mattias Ågren
  • Per-Anders Lindgren
  • Anders R
  • Helena Persson
  • Linnea Börjars
  • Albin Grahn
  • Marlene Ågerstrand
  • Elin Thyr
  • Peder Pedersson
  • Oskar Hermansson
  • Andreas Lundsten
  • Olle Tyrland
  • Mikael Svartz
  • Ingrid Maria Wahlborn
  • Axel Edman
  • Lovisa Andén
  • Axel Andén
  • karin andrén
  • Lotta Bäckman
  • Anna Clara Stenvall
  • Mia Sklenar
  • Caroline Nilsson

Centrumsöndag: Brotorp 24

Himmelfärdshelgen blir lite av ett träningsläger på hemmaplan: torsdagens banor i Vendelsö, sprint-EM på tv på torsdag, lördag och söndag samt mer orientering i Nacakreservatet på söndagen (som först var planerat till torsdagen).

Vi springer Skogsluffarnas veckans bana som utgår från deras klubbstuga Brotorpsstugan i Bagarmossen.
Nybörjarbanan på 3,2 km har …

Läs mer

  • Deltagare
  • Mattias Henriksson
  • Mattias Robertson
  • Oskar Hermansson
  • Johanna Löfvenius
  • Britta Alstad
  • Rebecca Åquist
  • Lisa Härmark
  • Sonja Nettelbladt
  • Caroline Nilsson

18/5: Fystisdag på söder/norr/distans: Intervallserie 9

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Mattias Henriksson
  • Moa Kjellstrand
  • Per-Anders Lindgren
  • Annika Lundström
  • Mattias Robertson
  • Linnea Börjars
  • Anton Udd
  • Oskar Hermansson
  • Simon Bohman
  • Niklas Everitt
  • Lars Brickstad
  • Johanna Löfvenius
  • Malin Sundeby
  • Britta Alstad
  • Olle Tyrland
  • Annica Sundeby
  • Ingrid Maria Wahlborn
  • Adrian Djerf
  • Rebecca Åquist
  • Lovisa Andén
  • Kristoffer Höök
  • Anna Clara Stenvall
  • Caroline Nilsson
  • Kristina Ingemarsdotter Persson

20/5: Tekniktorsdag: Sänka skepp i Solberga 25

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Joel Berring
  • Mette Brolinson
  • Moa Kjellstrand
  • Jorrit Boekel
  • Per-Anders Lindgren
  • Sverker Lenas
  • Peder Pedersson
  • Oskar Hermansson
  • Simon Bohman
  • Andreas Lundsten
  • Ola Grankvist
  • Sonja Nettelbladt

21/5: Skymningsfakir – akt 2 13

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Jorrit Boekel
  • Samantha Lagerlöf
  • Alexandra Sundgren
  • Britta Alstad
  • Rebecca Åquist
  • Sonja Nettelbladt

23/5: Centrumsöndag: fjärilar i magen i Grönsta 7

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Mette Brolinson
  • Per-Anders Lindgren
  • Lars Brickstad
  • Rebecca Åquist
  • Fredrik Skarve

27/5: Tekniktorsdag 6

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Jorrit Boekel
  • Per-Anders Lindgren
  • Lars Brickstad
  • Rebecca Åquist

3/6: Tekniktorsdag 5

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Mattias Henriksson
  • Per-Anders Lindgren
  • Mattias Holmberg
  • Oskar Hermansson
  • Rebecca Åquist

10/6: Tekniktorsdag: Sommaravslutning med Sprintintervaller 6

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Linus Rispling
  • Oskar Hermansson
  • Hampus Olesund
  • Adrian Djerf
  • Rebecca Åquist

15/6: SUMMER 3000!!! 6

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Joel Berring
  • Björn Bängtsson
  • Kristoffer Edshage
  • Moa Kjellstrand
  • Jerk Rönnols
  • Henrik Hellborg
  • Jonas Lindholm
  • Sara Jonasson
  • Joel Bergkvist
  • Camilla Jakobsson
  • Mattias Ågren
  • Magnus Karlsson
  • Henrik Lundgren
  • Christian Rotviker
  • Erika Lindholm
  • Per-Anders Lindgren
  • Anders R
  • Linnea Gillberg
  • Sverker Lenas
  • Daniel Lind
  • Linus Rispling
  • Therese Bergstedt
  • Gustav Melander
  • Peder Pedersson
  • Simon Bohman
  • Mattias Göthberg
  • Kristin Karlsson
  • Anton Alverbäck
  • Andreas Lundsten
  • Malin Sundeby
  • Olle Tyrland
  • Hannah Linngård
  • Sara Löfwander
  • Amanda Wikner
  • Annica Sundeby
  • Rebecca Åquist

21/8: Napapiiri Jukola 2021 37

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Karin Fägerlind
  • Kristoffer Edshage
  • Henrik Hellborg
  • Sara Jonasson
  • Camilla Jakobsson
  • Magnus Karlsson
  • Jorrit Boekel
  • Linnea Börjars
  • Niclas Petersson
  • Anton Udd
  • Oskar Hermansson
  • Kristin Karlsson
  • Lars Brickstad
  • Johan Elgh
  • Andreas Lundsten
  • Malin Sundeby
  • Britta Alstad
  • Ylva Fornander
  • Olle Tyrland
  • Annica Sundeby
  • Adrian Djerf

24/7: O-Ringen Uppsala 2022 22

▼▼ LADDA IN FLER ▼▼

Hoppa till verktygsfältet