Det stora närvaroåret är igång!

Anv. namn:
Lösenord:
 

4/6 Barn i centrum: Humlegården!

  • Plats:
    Humlegården
  • Ansvarig:
    Peter E
  • Telefon:

På söndag blir det sprintorientering för barnen i Humlegården på Östermalm. Flera banor att välja mellan!

Samling kl 11 nedanför parkleken i Humlegården

Inlagd: 03 maj 2023, 12:12
Ändrad: 5 maj 2023, 21:21


Deltagare

  • Jens Finnäs x
  • Camilla Jakobsson x
  • Peter Enander x
  • Eftersom du inte är inloggad kan du heller inte anmäla dig till träningarna. Logga in först!

7 kommentarer (kommentera)

  • Pga för få anmälda så flyttar vi denna träning. Återkommer om datum.

    / jonaslindholm
    2023-05-12 kl 15:14

  • Då ses vi vid nästa tillfälle.

    / Niklas Everitt
    2023-05-13 kl 09:28

  • Nytt datum är 4 juni.

    / jonaslindholm
    2023-05-13 kl 11:52

  • Jag tror och hoppas att Stina och jag kan komma, behöver kolla tider med föräldrar på besök.

    / Camilla
    2023-05-23 kl 14:42

  • Jag kommer med Edda och Morris

    / Jens
    2023-05-25 kl 20:55

  • Vår närvaro är hotad – Stina är hemma från skolan med feber idag. Hoppas kunna dyka upp men meddelar under morgondagen.

    / Camilla
    2023-06-02 kl 17:14

  • Fint väder idag.
    Fika och grill finns vid parken för den som vill :)

    Vi tränar på Sprint med banor och karttecken.

    / pete
    2023-06-04 kl 10:01

Skriv en kommentar!




Kommentar

SENASTE KOMMENTARER

NÄRMAST PÅ GÅNG

8795359216_98a99557de_c(1)

Saturday 25 May

  • Deltagare
  • Erik Wessberg

Ulf Radlers minne 1

Det börjar med en individuell sprint på förmiddagen, lunchpaus och sedan en spännande tvåmannastafett på eftermiddagen. Naturligtvis kan man springa bara en av tävlingarna om man vill det.

Arena
Lundskolan i Viksjö, Järfälla.

Kollektivtrafik
Pendeltåg till Jakobsberg, därefter buss 552 eller 553. Det är cirka 600m promenad från bussen till arenan.

Anmälan via Eventor senast …

Läs mer

  • Deltagare
  • Stuart Fell
  • Jonas Lindholm
  • Camilla Jakobsson
  • Agnes Thor

26/5: Barn i Centrum #2 4

  • Deltagare
  • Per-Anders Lindgren
  • Mattias Robertson
  • Gustaf Gerge
  • Niklas Skerfving
  • Carolina Nealis
  • Alexander Garin Folkegård

28/5: Fystisdag: Backintervaller i Hagaparken 6

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Mattias Henriksson
  • Magnus Karlsson
  • Janne Nilsson
  • Mattias Robertson
  • Sverker Lenas
  • Maria Åhlund
  • Per Oksvold
  • Henning Sköldvall
  • Erika Malmberg
  • Alexandra Sundgren
  • Johanna Löfvenius
  • Malin Sundeby
  • Britta Alstad
  • Magnus Yngvesson
  • Annica Sundeby
  • Astrid Adelsköld
  • Petter Wikström
  • Thomas Karlsson
  • Samuel Murray
  • Jonathan Svensson
  • Alexander Garin Folkegård
  • Anton Sörhus
  • Erik Winbladh

29/5: Stockholm City Cup 3 24

  • Deltagare
  • Per-Anders Lindgren
  • Mattias Robertson
  • Henning Sköldvall
  • Joel Udd
  • Simon Bohman
  • Johanna Löfvenius
  • Klara Alvelid
  • Alexander Garin Folkegård

30/5: Tekniktorsdag: Momentbana Enebybergs IP 8

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Mette Brolinson
  • Torbjörn Thufvesson
  • Stuart Fell
  • Jonas Lindholm
  • Camilla Jakobsson
  • Magnus Karlsson
  • Jorrit Boekel
  • Per-Anders Lindgren
  • Janne Nilsson
  • Mattias Robertson
  • Sverker Lenas
  • Linnea Börjars
  • Niclas Petersson
  • Mattias Holmberg
  • Linus Rispling
  • Maria Åhlund
  • Per Oksvold
  • Henning Sköldvall
  • Joel Udd
  • Oskar Hermansson
  • Simon Bohman
  • Erika Malmberg
  • Alexandra Sundgren
  • Johanna Löfvenius
  • Andreas Lundsten
  • Malin Sundeby
  • Britta Alstad
  • Magnus Yngvesson
  • Annica Sundeby
  • Astrid Adelsköld
  • Arnau Requena Fernández
  • Mikael Svartz
  • Petter Wikström
  • Rebecca Åquist
  • Thomas Karlsson
  • Kristina Ingemarsdotter Persson
  • Jonathan Svensson
  • Fredrik Åkerlind
  • Marcos Vicente Herranz
  • Carolina Nealis
  • Erik Wessberg
  • William Berle
  • Alexander Garin Folkegård
  • Peter Soderlund
  • Karin Hagwall
  • Anton Sörhus

1/6: Medel-KM 47

  • Deltagare
  • Moa Kjellstrand
  • Joel Udd
  • Marcos Vicente Herranz
  • Carolina Nealis

4/6: Fystisdag vid Stadion: Summer 3000!!! 4

  • Deltagare
  • Mattias Henriksson
  • Magnus Karlsson
  • Janne Nilsson
  • Malin Sundeby
  • Britta Alstad
  • Annica Sundeby
  • Petter Wikström
  • Thomas Karlsson
  • Kristina Ingemarsdotter Persson
  • Samuel Murray

5/6: DM Sprint 10

  • Deltagare
  • Niklas Skerfving

11/6: Fystisdag: Korta och snabba intervaller i Hagaparken 1

  • Deltagare
  • Henning Sköldvall
  • Simon Bohman

13/6: Tekniktorsdag 2

  • Deltagare
  • Mette Brolinson
  • Kristoffer Edshage
  • Moa Kjellstrand
  • Jerk Rönnols
  • Samuel Svensson
  • Jonas Lindholm
  • Mattias Ågren
  • Jorrit Boekel
  • Per-Anders Lindgren
  • Sverker Lenas
  • Joel Udd
  • Anton Udd
  • Agnes Thor
  • Simon Bohman
  • Lars Brickstad
  • Magnus Yngvesson
  • Arnau Requena Fernández
  • Jens Kvarnström
  • Rebecca Åquist
  • Jonathan Svensson
  • Carolina Nealis
  • Erik Wessberg
  • Alexander Garin Folkegård

15/6: Lakia Jukola 2024 23

  • Deltagare
  • Linnea Börjars
  • Oskar Hermansson
  • Alexandra Sundgren
  • Britta Alstad
  • Annica Sundeby
  • Arnau Requena Fernández
  • Petter Wikström
  • Rebecca Åquist
  • Karin Hagwall

27/6: Tekniktorsdag: Våravslutning Lilla Sickla 9

  • 0 Deltagare

28/6: Kāpa 2024 0

  • Deltagare
  • Daniel Elenius

1/7: Trekvällars 1 lång 1

  • Deltagare
  • Daniel Elenius

2/7: Trekvällars 2 medel 1

  • Deltagare
  • Daniel Elenius

3/7: Trekvällars 3 lång 1

  • Deltagare
  • Martin Karlsson
  • Linnea Börjars
  • Oskar Hermansson

5/7: Eskilstuna Weekend 3-dagars 3

  • 0 Deltagare

6/7: Gotlands 2-dagars 0

  • 0 Deltagare

9/7: Gotlands 3-dagars 0

  • 0 Deltagare

12/7: Hallands 3-dagars 0

▼▼ LADDA IN FLER ▼▼

Hoppa till verktygsfältet