Nu är det stora innovationsåret! Innovera mera!

Anv. namn:
Lösenord:
 

21/6 Måndagsgympa: Tanto!

  • Plats:
    Tanto
  • Ansvarig:
    Oskar
  • Telefon:
    0706000313

pippi

Gympa igen. Och även kommande måndagar även om de inte hamnat i kalendern än.

Vi samlas kl 18 vid Tantos utegym där vi håller oss inom ett ganska litet område så det går bra att lämna överdragskläder.

Det blir en blandning av balans, bål- och benstyrka.

Samling utegym 18:00

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
Tanto

laddar karta - vänligen vänta...

Tanto 59.313566, 18.036000
Inlagd: 07 juni 2021, 10:10


Deltagare

  • Rebecca Åquist x
  • Oskar Karlin x
  • Sara de Haas x
  • Axel Andén x
  • Ove Oksvold x
  • Caroline Nilsson x
  • Eftersom du inte är inloggad kan du heller inte anmäla dig till träningarna. Logga in först!

2 kommentarer (kommentera)

  • Jag känner mig ledbruten efter helgens mountainbikande så jag tar en vilodag.

    / Magnus Karlsson
    2021-06-21 kl 16:31

  • Tips! I dagens sommar i P1 med min vän Lapsee spelar hon en plankanmeadlyklassiker!

    / Oskar
    2021-07-21 kl 17:54

Skriv en kommentar!




Kommentar

SENASTE KOMMENTARER

NÄRMAST PÅ GÅNG

Sunday 19 September

  • Deltagare
  • Mattias Henriksson
  • Torbjörn Thufvesson
  • Aija Sadurskis
  • Ove Oksvold
  • Niclas Petersson
  • Jon Lindmark
  • Andreas Lundsten
  • Magnus Yngvesson
  • Astrid Adelsköld
  • Hampus Olesund
  • Stefan Persson
  • Daniel Rejment

Lovödubbeln medel 12

Bromma-Vällingby SOK & Mälarö SOK bjuder in till Lovödubbeln
Olika typer av anpassningar kommer att påverka arrangemanget och principen ”Parkera – Gå till start – Spring – Stämpla ut – Åk hem” kommer att eftersträvas.

Parkering
Bocktorp gård, Ekerö kommun. Vägvisning från Ekerövägen (Väg 261).

Kommunikationer
Hpl Rörby Gård ligger 15 …

Läs mer

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Mattias Henriksson
  • Björn Bängtsson
  • Moa Kjellstrand
  • Ove Oksvold
  • Mattias Robertson
  • Sverker Lenas
  • Linus Rispling
  • Joel Udd
  • Peder Pedersson
  • Simon Bohman
  • Oskar Nordmark
  • Johanna Löfvenius
  • Andreas Lundsten
  • Magnus Yngvesson
  • Hampus Olesund
  • Rebecca Åquist
  • Caroline Nilsson
  • Samuel Murray

21/9: Terräng-KM 19

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Mattias Henriksson
  • Mette Brolinson
  • Moa Kjellstrand
  • Per-Anders Lindgren
  • Elin Jacobsson
  • Gustaf Gerge
  • Linus Rispling
  • Therese Bergstedt
  • Joel Udd
  • Örjan Ahnoff
  • Simon Bohman
  • Astrid Adelsköld
  • Bella Gleisner
  • Ingrid Maria Wahlborn
  • Mirjam Dagis
  • Ameli Sjöberg
  • Rebecca Åquist
  • Lovisa Andén
  • karin andrén
  • Anna Clara Stenvall
  • Caroline Nilsson
  • Klara Alvelid

23/9: Tekniktorsdag: OL-intervaller i Årstaskogen 23

  • Deltagare
  • Britta Alstad

26/9: MTBO Svenska Cupen Surahammar medel 1

  • Deltagare
  • Aija Sadurskis
  • Per-Anders Lindgren
  • Mattias Robertson
  • Gustaf Gerge
  • Linus Rispling
  • Samantha Lagerlöf
  • Alexandra Sundgren
  • Ingrid Maria Wahlborn

26/9: Tegelhagsmedeln 8

  • Deltagare
  • Gustaf Gerge
  • Linus Rispling
  • Rebecca Åquist

28/9: Fystisdag: Intervallserie 3

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Mattias Henriksson
  • Mette Brolinson
  • Jakob Larsen
  • Kristoffer Edshage
  • Daniel Elenius
  • Moa Kjellstrand
  • Jonas Lindholm
  • Jorrit Boekel
  • Gro Dahlbom
  • Ove Oksvold
  • Per-Anders Lindgren
  • Mattias Robertson
  • Sverker Lenas
  • Linus Rispling
  • Per Oksvold
  • Elin Thyr
  • Joel Udd
  • Jon Lindmark
  • Peder Pedersson
  • Oskar Hermansson
  • Simon Bohman
  • Oskar Nordmark
  • Lars Brickstad
  • Johanna Löfvenius
  • Andreas Lundsten
  • Malin Sundeby
  • Britta Alstad
  • Annica Sundeby
  • Mirjam Dagis
  • Stefan Persson
  • Ronja Hill
  • Daniel Rejment
  • Samuel Murray

29/9: Gratisfest #2: Natti Natti 34

  • Deltagare
  • Lena Öhman
  • Jorrit Boekel
  • Per-Anders Lindgren
  • Gustaf Gerge
  • Simon Bohman
  • Malin Sundeby
  • Britta Alstad
  • Ingrid Maria Wahlborn
  • Mirjam Dagis
  • Ronja Hill

30/9: Tekniktorsdag: slingor i Rudan 10

  • Deltagare
  • Mattias Henriksson
  • Per-Anders Lindgren
  • Linus Rispling
  • Ingrid Maria Wahlborn
  • Thomas Karlsson

3/10: Järfälla medel 5

  • Deltagare
  • Gustaf Gerge
  • Rebecca Åquist

5/10: Fystisdag: Skogsintervaller 2

  • Deltagare
  • Per-Anders Lindgren
  • Malin Sundeby
  • Ingrid Maria Wahlborn

7/10: Tekniktorsdag 3

  • 0 Deltagare

9/10: 25manna 0

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Kristoffer Edshage
  • Moa Kjellstrand
  • Jonas Lindholm
  • Sara Jonasson
  • Daniel Lind
  • Andreas Lundsten

10/10: Halikko 2021 7

  • Deltagare
  • Gustaf Gerge

10/10: 25mannamedeln INSTÄLLD 1

  • Deltagare
  • Elin Thyr
  • Oskar Hermansson
  • Malin Sundeby

11/10: Kartpackning CTS 3

  • 0 Deltagare

12/10: Fystisdag: Tröskelintervaller 0

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Mattias Henriksson
  • Mette Brolinson
  • Per-Anders Lindgren
  • Mattias Robertson
  • Henning Sköldvall
  • Örjan Ahnoff
  • Peder Pedersson
  • Oskar Hermansson
  • Lars Brickstad
  • Johanna Löfvenius
  • Malin Sundeby
  • Britta Alstad
  • Annica Sundeby
  • Rebecca Åquist
  • Ronja Hill
  • Caroline Nilsson

13/10: Centrum Team Sprint 17

  • Deltagare
  • Per-Anders Lindgren
  • Malin Sundeby
  • Britta Alstad

14/10: Tekniktorsdag: CTS revival 3

▼▼ LADDA IN FLER ▼▼

Hoppa till verktygsfältet