TRÄNINGSÅRET 2019 I FULL GÅNG!

Anv. namn:
Lösenord:
 

2/10 Natti-Natti

En Centrumklassiker, boka in datumet, träna Natt-O.

Tidigare Centrumsegrare:

5 Mattias Henriksson	2008	2009	2010	2012	2013
4 Mette Brolinson	2008	2012	2016	2017	
  Oskar Karlin	        2008	2010	2011	2016	
  Jonas Nylund	        2009	2011	2013	2015	
  Karin Fägerlind	2008	2010	2011	2013	
3 Ove Oksvold	        2014	2017	2018		
  Moa Kjellstrand	2011	2015	2018		
  Karl Melin	        2012	2015	2016		
  Jerk Rönnols	        2011	2013	2015		
  Kristoffer Edshage	2009	2010	2012		
  Fredrik Holmström	2008	2010	2012		
2 Niklas Pettersson	2017	2018			
  Per-Anders Lindgren	2016	2018			
  Magnus Grafström	2011	2018			
  Mattias Ågren	        2014	2017			
  Henrik Hellborg       2014	2015			
  Kristina Aspvall      2014	2015			
  Sara Jonasson	        2012	2014			
  Lukáš Polácek	        2011	2014			
  Daniel Elenius	2008	2012			
  Frida Holmberg	2009	2010			
  Sofia Andersson	2009	2010			
  Jakob Skogholm	2008	2009			

Dokument m.m.

Inlagd: 9 september 2018, 21:21


Deltagare

  • Camilla Jakobsson x
  • Oskar Hermansson x
  • Magnus Karlsson x
  • Karin Fägerlind x
  • Sara Jonasson x
  • Samantha Ahlgren x
  • Johan Elgh x
  • Kristina Aspvall x
  • Mattias Henriksson x
  • Jerk Rönnols x
  • Eftersom du inte är inloggad kan du heller inte anmäla dig till träningarna. Logga in först!

Inga kommentarer (kommentera)

Skriv en kommentar!




Kommentar

SENASTE KOMMENTARER

NÄRMAST PÅ GÅNG

jubilaren

Wednesday 22 May

  • Deltagare
  • Mattias Henriksson
  • Moa Kjellstrand
  • Martin Karlsson
  • Mattias Ågren
  • Magnus Karlsson
  • Gro Dahlbom
  • Kristina Aspvall
  • Mattias Robertson
  • Mia Carlström
  • Linnea Börjars
  • Mattias Holmberg
  • Per Oksvold
  • Arvid Rudberg
  • Elin Thyr
  • Agnes Thor
  • Oskar Hermansson
  • Niklas Everitt
  • Kristin Karlsson
  • Lars Brickstad
  • Johanna Löfvenius
  • Per Ljung
  • Andreas Lundsten
  • Julia Frisk
  • Mats Andersson
  • Hannah Linngård

Stockholm City Cup #2 25

Stockholm City Cup är sprintorientering i Stockholms parker. Du kan springa alla någon, några eller alla tre deltävlingarna. Jaktstart på sista etappen.

Plats
Bergshamra

Anmälan på Eventor senast 19 maj

Start
Första start kl 18:30. Startlista finns tillgänglig på Stockholm City Cups hemsida samt på Eventor på tävlingsdagens morgon. När du anmäler dig …

Läs mer

  • Deltagare
  • Mette Brolinson
  • Kristoffer Edshage
  • Lena Öhman
  • Per-Anders Lindgren
  • Mattias Robertson
  • Therese Bergstedt
  • Malin Annegård
  • Anton Udd
  • Niklas Everitt
  • Kristin Karlsson
  • Lars Brickstad
  • Amanda Wikner

23/5: Tekniktorsdag – full rull(e) i patrull 12

  • Deltagare
  • Mattias Henriksson
  • Mette Brolinson
  • Torbjörn Thufvesson
  • Kristoffer Edshage
  • Moa Kjellstrand
  • Lena Öhman
  • Jerk Rönnols
  • Samuel Svensson
  • Sara Jonasson
  • Mattias Ågren
  • Magnus Karlsson
  • Per-Anders Lindgren
  • Mattias Robertson
  • Mia Carlström
  • Linnea Börjars
  • Niclas Petersson
  • Linus Rispling
  • Therese Bergstedt
  • Arvid Rudberg
  • Elin Thyr
  • Örjan Ahnoff
  • Agnes Thor
  • Oskar Hermansson
  • Michael Brüer
  • Niklas Everitt
  • Kristin Karlsson
  • Oskar Nordmark
  • Christian Atmer
  • Caroline Cederquist Törnblad
  • Andreas Lundsten
  • Olle Tyrland
  • Per Bengtsson

26/5: Lång-KM 32

  • Deltagare
  • Mattias Henriksson
  • Torbjörn Thufvesson
  • Martin Karlsson
  • Jerk Rönnols
  • Sara Jonasson
  • Mattias Ågren
  • Magnus Karlsson
  • Henrik Lundgren
  • Gro Dahlbom
  • Kristina Aspvall
  • Mattias Robertson
  • Mia Carlström
  • Linnea Börjars
  • Jonas Kjäll
  • Per Oksvold
  • Malin Annegård
  • Elin Thyr
  • Jon Lindmark
  • Agnes Thor
  • Oskar Hermansson
  • Niklas Everitt
  • Samantha Ahlgren
  • Kristin Karlsson
  • Andreas Lundsten
  • Malin Sundeby
  • Hannah Linngård
  • Amanda Wikner

28/5: Stockholm City Cup #3 27

  • Deltagare
  • Björn Bängtsson
  • Jonas Lindholm
  • Sara Jonasson
  • Anders Lavfors
  • Niklas Pettersson
  • Kristina Aspvall
  • Henny Samuelsson
  • Mattias Robertson
  • Gustaf Gerge
  • Tomas Holmberg
  • Elin Thyr
  • Örjan Ahnoff
  • Oskar Hermansson
  • Samantha Ahlgren
  • Oskar Nordmark

3/6: CTS: Kartpackning 15

  • Deltagare
  • Julia Dalgren

4/6: Fystisdag i Kärrtorp: Supertusingar BANA 1

  • 0 Deltagare

5/6: Plankbygge inför CTS 0

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Joel Berring
  • Sara Jonasson
  • Anders Lavfors
  • Kristina Aspvall
  • Henny Samuelsson
  • Elin Jacobsson
  • Mattias Robertson
  • Gustaf Gerge
  • Linnea Börjars
  • Niclas Petersson
  • Jonas Kjäll
  • Sara Elmqvist
  • Therese Bergstedt
  • Elin Thyr
  • Örjan Ahnoff
  • Agnes Thor
  • Oskar Hermansson
  • Niklas Everitt
  • Samantha Ahlgren
  • Kristin Karlsson
  • Lars Brickstad
  • Johanna Löfvenius
  • Christian Atmer
  • Caroline Cederquist Törnblad
  • Andreas Lundsten
  • Linus Wellander
  • Amanda Wikner

6/6: Centrum Team Sprint 2019 28

  • Deltagare
  • Lena Öhman
  • Martin Karlsson
  • Samuel Svensson
  • Henrik Hellborg
  • Sara Jonasson
  • Henrik Lundgren
  • Henny Samuelsson
  • Mia Carlström
  • Tomas Holmberg
  • Arvid Rudberg
  • Örjan Ahnoff
  • Ylva Fornander
  • Hannah Linngård

7/6: Veteran SM c/o Ösaträffen 13

  • Deltagare
  • Mattias Henriksson
  • Mette Brolinson
  • Moa Kjellstrand
  • Martin Karlsson
  • Jerk Rönnols
  • Emil Tallhage
  • Sara Jonasson
  • Mattias Ågren
  • Magnus Karlsson
  • Jorrit Boekel
  • Henrik Lundgren
  • Kristina Aspvall
  • Mattias Robertson
  • Mia Carlström
  • Linnea Börjars
  • Jonas Kjäll
  • Linus Rispling
  • Tomas Holmberg
  • Arvid Rudberg
  • Jon Lindmark
  • Örjan Ahnoff
  • Agnes Thor
  • Oskar Hermansson
  • Niklas Everitt
  • Kristin Karlsson
  • Lars Brickstad
  • Johanna Löfvenius
  • Andreas Lundsten
  • Malin Sundeby
  • Annica Sundeby

11/6: Sprint-KM 30

  • Deltagare
  • Örjan Ahnoff

13/6: Sommaravslutning 1

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Joel Berring
  • Kristoffer Edshage
  • Moa Kjellstrand
  • Jerk Rönnols
  • Samuel Svensson
  • Jonas Lindholm
  • Sara Jonasson
  • Mattias Ågren
  • Magnus Karlsson
  • Jorrit Boekel
  • Erika Lindholm
  • Henny Samuelsson
  • Ulrica Axelsson
  • Daniel Lind
  • Linus Rispling
  • Therese Bergstedt
  • Tomas Holmberg
  • Anton Udd
  • Jon Lindmark
  • Örjan Ahnoff
  • Agnes Thor
  • Peder Pedersson
  • Oskar Hermansson
  • Niklas Everitt
  • Samantha Ahlgren
  • Kristin Karlsson
  • Lars Brickstad
  • Andreas Lundsten
  • Julia Frisk
  • Hannah Linngård

15/6: Kangasala Jukola 2019 31

  • 0 Deltagare

18/6: Melkers minne 0

  • Deltagare
  • Per Oksvold
  • Ylva Fornander

23/6: Idrefjällveckan 2

  • 0 Deltagare

28/6: Sälen 3+3 0

  • Deltagare
  • Martin Karlsson
  • Mattias Robertson
  • Gustaf Gerge

1/7: Trekvällars etapp 1 – lång 3

  • Deltagare
  • Martin Karlsson
  • Gustaf Gerge

2/7: Trekvällars etapp 2 – medel 2

  • Deltagare
  • Martin Karlsson

3/7: Trekvällars etapp 3 – lång 1

  • Deltagare
  • Mattias Henriksson
  • Aija Sadurskis

5/7: WMOC 2019 Riga 2

  • Deltagare
  • Martin Karlsson

6/7: Gotlands 2-dagars 1

▼▼ LADDA IN FLER ▼▼

Hoppa till verktygsfältet