O-Ringenveckan stundar!

Anv. namn:
Lösenord:
 

2/10 Natti-Natti

En Centrumklassiker, boka in datumet, träna Natt-O.

Tidigare Centrumsegrare:

5 Mattias Henriksson	2008	2009	2010	2012	2013
4 Mette Brolinson	2008	2012	2016	2017	
  Oskar Karlin	        2008	2010	2011	2016	
  Jonas Nylund	        2009	2011	2013	2015	
  Karin Fägerlind	2008	2010	2011	2013	
3 Ove Oksvold	        2014	2017	2018		
  Moa Kjellstrand	2011	2015	2018		
  Karl Melin	        2012	2015	2016		
  Jerk Rönnols	        2011	2013	2015		
  Kristoffer Edshage	2009	2010	2012		
  Fredrik Holmström	2008	2010	2012		
2 Niklas Pettersson	2017	2018			
  Per-Anders Lindgren	2016	2018			
  Magnus Grafström	2011	2018			
  Mattias Ågren	        2014	2017			
  Henrik Hellborg       2014	2015			
  Kristina Aspvall      2014	2015			
  Sara Jonasson	        2012	2014			
  Lukáš Polácek	        2011	2014			
  Daniel Elenius	2008	2012			
  Frida Holmberg	2009	2010			
  Sofia Andersson	2009	2010			
  Jakob Skogholm	2008	2009			

Dokument m.m.

Inlagd: 9 september 2018, 21:21


Deltagare

  • Camilla Jakobsson x
  • Oskar Hermansson x
  • Magnus Karlsson x
  • Karin Fägerlind x
  • Sara Jonasson x
  • Samantha Ahlgren x
  • Johan Elgh x
  • Kristina Aspvall x
  • Mattias Henriksson x
  • Jerk Rönnols x
  • Linnea Börjars x
  • Lars Brickstad x
  • Eftersom du inte är inloggad kan du heller inte anmäla dig till träningarna. Logga in först!

Inga kommentarer (kommentera)

Skriv en kommentar!




Kommentar

SENASTE KOMMENTARER

NÄRMAST PÅ GÅNG

98e73929c35dd876a454e5aaf1874a52

Monday 22 July

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Karin Fägerlind
  • Mette Brolinson
  • Björn Bängtsson
  • Kristoffer Edshage
  • Elina Johnsson
  • Moa Kjellstrand
  • Karin Gillberg
  • Jerk Rönnols
  • Henrik Hellborg
  • Katarina Tallhage
  • Jens Wicksén
  • Jonas Lindholm
  • Sara Jonasson
  • Camilla Jakobsson
  • Mattias Ågren
  • Magnus Karlsson
  • Jorrit Boekel
  • Gro Dahlbom
  • Oskar Gustafsson
  • Mattias Robertson
  • Helena Persson
  • Mia Carlström
  • Linnea Börjars
  • Daniel Lind
  • Niclas Petersson
  • Therese Bergstedt
  • Malin Annegård
  • Arvid Rudberg
  • Elin Thyr
  • Adam Nyman
  • Marie Nilsson
  • Örjan Ahnoff
  • Oskar Hermansson
  • Samantha Ahlgren
  • Alexandra Sundgren
  • Kristin Karlsson
  • Lars Brickstad
  • Johan Elgh
  • Caroline Cederquist Törnblad
  • Gustaf Petersson
  • Andreas Lundsten
  • Julia Frisk
  • Britta Alstad
  • Ylva Fornander
  • Olle Tyrland
  • Hannah Linngård

O-ringen Kolmården 2019 47

En av årets höjdpunkter! Tävlingen med flest anmälnings”stopp” av alla. Anmäl dig innan månadsskiftet och du får det bästa priset.

I år går tävlingarna i Östergötland och närmare bestämt i Kolmårdsskogarna, med Himmelstalund i Norrköping som centralort. Det finns oändligt många klasser och olika möjligheter att få springa på precis de …

Läs mer

  • Deltagare
  • Erika Hörnfeldt

30/7: Sommarserien Flaten 1

  • Deltagare
  • Mattias Holmberg
  • Erika Hörnfeldt

1/8: Sommarserien Tumba-Mälarhöjden OK 2

  • Deltagare
  • Joel Berring
  • Jerk Rönnols
  • Sara Jonasson
  • Joel Bergkvist
  • Oskar Gustafsson
  • Linnea Gillberg
  • Per Oksvold
  • Agnes Thor
  • Erika Hörnfeldt
  • Anton Alverbäck

3/8: Obygdshelgen 10

  • Deltagare
  • Henny Samuelsson
  • Jonas Kjäll
  • Annica Sundeby

3/8: SOW Gstaad 2019 3

  • Deltagare
  • Moa Kjellstrand
  • Erika Hörnfeldt

6/8: Sommarserien Tyresö Orientering 2

  • Deltagare
  • Erika Hörnfeldt

8/8: Sommarserien Gustavsbergs OK 1

  • Deltagare
  • Daniel Lind
  • Erika Hörnfeldt

16/8: Sommarserien de Luxe dag 1 2

  • Deltagare
  • Daniel Lind
  • Erika Hörnfeldt

17/8: Sommarserien de Luxe dag 2 2

  • Deltagare
  • Olle Tyrland

17/8: Långhundradubbeln Medel 1

  • 0 Deltagare

18/8: Långhundradubbeln Lång 0

  • Deltagare
  • Mattias Robertson

20/8: Fystisdag i Kärrtorp 1

  • Deltagare
  • Sara Jonasson
  • Kristina Aspvall
  • Mia Carlström
  • Jonas Kjäll
  • Lars Brickstad
  • Christian Atmer

21/8: Tullinge Teamsprint i skog 6

  • Deltagare
  • Peter Hemmingsson
  • Kristina Aspvall
  • Linnea Börjars
  • Jonas Kjäll
  • Erika Hörnfeldt
  • Lars Brickstad

22/8: Tekniktorsdag: Klassiskt i Masmo 6

  • Deltagare
  • Linus Rispling
  • Olle Tyrland

24/8: Åvingedubbeln långdistans 2

  • Deltagare
  • Olle Tyrland

25/8: Åvingedubbeln medeldistans 1

  • Deltagare
  • Karin Fägerlind

27/8: Fystisdag i Kärrtorp 1

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Martin Karlsson
  • Jerk Rönnols
  • Sara Jonasson
  • Camilla Jakobsson
  • Kristina Aspvall
  • Linnea Börjars
  • Jonas Kjäll
  • Therese Bergstedt
  • Agnes Thor
  • Erika Hörnfeldt
  • Kristin Karlsson
  • Lars Brickstad
  • Amanda Wikner

29/8: Tekniktorsdag: Nylonsprint 14

  • Deltagare
  • Sara Jonasson

30/8: DM-natt Uppland 1

  • Deltagare
  • Linnea Börjars

31/8: DM medel Sundbybergs IK 1

▼▼ LADDA IN FLER ▼▼

Hoppa till verktygsfältet