
Nu har ni äntligen chansen att visa alla den där lilla bomen till trean eller hur grymt vägval ni tog till sjuan! In med er på Runoway och rita, alt. ladda upp gps-spår!
Inställt står det nu i Eventor, bara tre dagar efter att inbjudan lagts upp. Tufft att vara arrangör!
Tar med Stina! Det blir 10-årsjubileum för Centrumjubileer för hennes del. @Alex - låter som en bra plan att glida in på efterfesten :)
Nein
Det skulle vara riktigt bra om vi kunde få in en yngre herre (max H14, eller H16 om orange bana funkar) till laget! Har du eller är du bekant med en sån som skulle gilla att göra en historisk insats, hör av dig!
Om någon fler vill anmäla sig så är det sista chansen idag! Gäller även ni som inte är anmälda i eventor men bara här.
Plats denna vecka: Milstensvägen 68 i Sundbyberg.
Inbjudan
Vad är Luffarligan?
Orientering på onsdagförmiddagar lite här och var runtom i Stockholm. Vanligtvis Bana A-D där A är längst på cirka 5 km. Anmälan och betalning görs på plats.
Luffarligans hemsida
5 kommentarer (kommentera)
Tjoho!
Jag var den förste på min sträcka som la in min rutt. Jag vann! (vid val av gemensam start, än så länge..) : )
/ pete
2008-04-30 kl 08:53
när jag försöker lägga in fungerar det inte….blä
/ Sofia
2008-05-01 kl 01:51
Vad är det som inte funkar, förklara lite mer så ska jag hjälpa dig!
/ Oskar
2008-05-01 kl 10:23
jag ser inte kartan när jag öppnar runoway. Så jag kan inte rita
/ Sofia
2008-05-01 kl 15:27
Vilken webläsare använder du? Har du senaste versionen av java installerad?
http://developer.apple.com/java/download/
/ Oskar
2008-05-01 kl 21:10
Skriv en kommentar!