Stora AFTER RUN-ÅRET är äntligen här!

Anv. namn:
Lösenord:
 

Petter Wikström

Medlemsnummer: 477
Moderklubb:
Bor:
Meriter:
Andra intressen:
Favoritterräng:
Favorithak:
Favoritplats:
Hemsida:

Inlagd: 1 januari 2020, 17:17


3 kommentarer (kommentera)

  • Örebro Exiles första värvning till Centrum. Välkommen Petter!

    / Henrik Hellborg
    2020-01-13 kl 13:52

  • Snyggt Örebro! Hoppas att Petter kan fortsätta den fina trenden genom att värva tillbaka the exiles :)

    / Camilla
    2020-01-13 kl 14:30

  • Tack Henrik! Jag hade tänkt meddela dig och Karin att vi nu är klubbkamrater men det hade du alltså redan koll på :)

    Jag ska se om om jag kan värva tillbaka the exiles Camilla :)

    / Petter Wikström
    2020-01-13 kl 21:26

Skriv en kommentar!




Kommentar

SENASTE KOMMENTARER

NÄRMAST PÅ GÅNG

CAAF3415-3C6C-4596-BE6E-2F4C4B0F7361

Sunday 29 March

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Mattias Henriksson
  • Mette Brolinson
  • Kristoffer Edshage
  • Lena Öhman
  • Jens Wicksén
  • Jonas Lindholm
  • Mattias Ågren
  • Gro Dahlbom
  • Per-Anders Lindgren
  • Mattias Robertson
  • Gustaf Gerge
  • Linnea Börjars
  • Linus Rispling
  • Malin Annegård
  • Elin Thyr
  • Anton Udd
  • Örjan Ahnoff
  • Agnes Thor
  • Peder Pedersson
  • Oskar Hermansson
  • Simon Bohman
  • Kristin Karlsson
  • Lars Brickstad
  • Johanna Löfvenius
  • Christian Atmer
  • Andreas Lundsten
  • Julia Frisk
  • Malin Sundeby
  • Britta Alstad
  • Sara Löfwander
  • Annica Sundeby
  • Arnau Requena Fernández
  • Maria Pereverzina
  • Mikael Berglund
  • Patrik Englund

Centrumsöndag: Korpberget 36

Istället för Måsenstafett blir det extra Centrumsöndag.

Vi springer banorna från Sommarserien 2017, signerade Mattias Ågren.

Alternativ:
6,7 km
5,1 km
3,8 km
2,7 km
1,9 km (lätt)
Samling på fältet norr om Krongårdsvägen 11. Tunnelbana till Vårby Gård, därifrån ca 500 m promenad.
Start 10.00.

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-LogoWikitude-Logo
Korpberget

laddar karta - vänligen vänta...

Korpberget 59.267449, 17.879841

Läs mer

  • 0 Deltagare

29/3: Måsenstafetten INSTÄLLD 0

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Lena Öhman
  • Kristina Aspvall
  • Mattias Robertson
  • Linnea Börjars
  • Oskar Hermansson
  • Johanna Löfvenius
  • Sara Löfwander

30/3: Måndagsgympa 8

  • Deltagare
  • Mattias Robertson
  • Linnea Börjars
  • Malin Annegård
  • Julia Frisk
  • Britta Alstad
  • Sara Löfwander

31/3: Fystisdag på Stadion: Pyramider! 6

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Mattias Henriksson
  • Lena Öhman
  • Per-Anders Lindgren
  • Mattias Robertson
  • Linus Rispling
  • Malin Annegård
  • Örjan Ahnoff
  • Agnes Thor
  • Oskar Hermansson
  • Simon Bohman
  • Johanna Löfvenius
  • Andreas Lundsten
  • Julia Frisk
  • Britta Alstad
  • Annica Sundeby
  • Arnau Requena Fernández

2/4: Tekniktorsdag: Kompass i Kärrtorp 17

  • Deltagare
  • Jorrit Boekel
  • Henrik Lundgren
  • Janne Nilsson
  • Sverker Lenas
  • Linus Rispling
  • Agnes Thor
  • Annica Sundeby

3/4: Grymnatta – INSTÄLLD 7

  • Deltagare
  • Lena Öhman
  • Jorrit Boekel
  • Per-Anders Lindgren
  • Malin Annegård
  • Agnes Thor

5/4: Centrumsöndag: Masmo 5

  • 0 Deltagare

5/4: Rånässtafetten INSTÄLLD 0

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Kristina Aspvall
  • Mattias Robertson
  • Linnea Börjars
  • Oskar Hermansson
  • Sara Löfwander

6/4: Måndagsgympa – säsongsavslutning! 6

  • Deltagare
  • Mattias Robertson
  • Julia Frisk
  • Sara Löfwander

7/4: Fystisdag på Stadion: skogsintervaller! 3

  • 0 Deltagare

13/4: OK Ravinen -INSTÄLLD 0

  • Deltagare
  • Mattias Robertson
  • Oskar Hermansson

14/4: Fystisdag i Kärrtorp: kamouflerad femtusing 2

  • Deltagare
  • Joel Berring
  • Mette Brolinson
  • Moa Kjellstrand
  • Lena Öhman
  • Jonas Lindholm
  • Henrik Lundgren
  • Janne Nilsson
  • Malin Annegård
  • Agnes Thor
  • Andreas Lundsten
  • Malin Sundeby
  • Annica Sundeby

14/4: Tiomilarepet 12

  • Deltagare
  • Mattias Robertson
  • Oskar Hermansson

14/4: Fystisdag i Kärrtorp: Kamouflerad femtusing! 2

  • 0 Deltagare

17/4: SM Natt -INSTÄLLD 0

  • 0 Deltagare

18/4: Täby OK Medel – EJ SENIORER 0

  • 0 Deltagare

19/4: Täby OK Lång – EJ SENIORER 0

  • 0 Deltagare

25/4: IFK Lidingö SOK 0

  • 0 Deltagare

26/4: Gustavsbergs OK INSTÄLLD 0

  • Deltagare
  • Joel Berring
  • Mette Brolinson
  • Moa Kjellstrand
  • Jerk Rönnols
  • Samuel Svensson
  • Henrik Hellborg
  • Jonas Lindholm
  • Sara Jonasson
  • Joel Bergkvist
  • Mattias Ågren
  • Magnus Karlsson
  • Jorrit Boekel
  • Henrik Lundgren
  • Erika Lindholm
  • Per-Anders Lindgren
  • Janne Nilsson
  • Linnea Gillberg
  • Sverker Lenas
  • Linnea Börjars
  • Niclas Petersson
  • Linus Rispling
  • Joel Udd
  • Anton Udd
  • Örjan Ahnoff
  • Agnes Thor
  • Peder Pedersson
  • Oskar Hermansson
  • Simon Bohman
  • Mattias Göthberg
  • Alexandra Sundgren
  • Andreas Lundsten
  • Annica Sundeby
  • Maria Pereverzina

2/5: 10Mila Kungsängen UPPSKJUTEN 33

▼▼ LADDA IN FLER ▼▼

Hoppa till verktygsfältet