Stora AFTER RUN-ÅRET är äntligen här!

Anv. namn:
Lösenord:
 

11/2 Mila by night etapp 4

Tack för ikväll allihopa!

Dokument m.m.

Startlista

Tid Namn Klass
19:11:15 Lars Jakobsson Pöbel
19:15:30 Sara Jonasson Pöbelina
19:15:30 Sören Anderson Pöbelina

Resultat

Pöbel, 66 startande
Tid
Efter
1 Robert Wallstén, Snättringe SK 41:35
37 Lars Jakobsson 60:25 18:50
Pöbelina, 30 startande
Tid
Efter
1 Linnea Johansson, Täby OK 35:23
6 Sara Jonasson 35:49 0:26
18 Sören Anderson 44:01 8:38
Inlagd: 11 november 2014, 19:19
Ändrad: 2 februari 2015, 21:21


Deltagare

  • Oskar Karlin x
  • Stuart Fell x
  • Henrik Hellborg x
  • Anders Lavfors x
  • Janne Nilsson x
  • Lars Jakobsson x
  • Sara Jonasson x
  • Per-Anders Lindgren x
  • Moa Kjellstrand x
  • Jerk Rönnols x
  • Samuel Svensson x
  • Linnea Börjars x
  • Eftersom du inte är inloggad kan du heller inte anmäla dig till träningarna. Logga in först!

4 kommentarer (kommentera)

  • Var kommer tävlingen gå?

    / Karin Skogholm
    2015-01-25 kl 21:32

  • Om det inte skett några drastiska ändringar nyligen så kommer TC vara antingen vid Eriksdal/Skanstull eller på andra sidan vattnet, Gullmarsplan/Årsta.

    / Ågren
    2015-01-26 kl 11:12

  • Ja precis. Tävlingen kommer att ha start intill Gullmarsplan. Var samling/omklädningsrum blir är ännu inte helt bestämt! Rätt mkt strul på den fronten.

    / Oskar
    2015-01-26 kl 16:42

  • Lycka till med detta alla, både ni som ska springa och ni som ska arr:a! Måtte det bli ännu en centrumsuccé.

    / Ågren
    2015-02-09 kl 21:03

Skriv en kommentar!




Kommentar

SENASTE KOMMENTARER

NÄRMAST PÅ GÅNG

vartrippeln

Saturday 28 March

  • 0 Deltagare

Nyköpingsorienteringen INSTÄLLD 0

Meddelande från arrangören:
Vårtrippeln 2020 är inställd

Med anledning av Coronaviruset ställer vi in Vårtrippeln 2020. Vi, OK Måsen och Nyköpings OK, vill inte bidra till ökad risk för smittspridning och då Vårtrippeln både är en stor samlingsplats och samlar resande från hela Sverige och Norden faller Vårtrippeln inom ramarna för de

Läs mer

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Mattias Henriksson
  • Mette Brolinson
  • Kristoffer Edshage
  • Lena Öhman
  • Jens Wicksén
  • Jonas Lindholm
  • Mattias Ågren
  • Gro Dahlbom
  • Per-Anders Lindgren
  • Mattias Robertson
  • Gustaf Gerge
  • Linnea Börjars
  • Linus Rispling
  • Malin Annegård
  • Elin Thyr
  • Anton Udd
  • Örjan Ahnoff
  • Agnes Thor
  • Peder Pedersson
  • Oskar Hermansson
  • Simon Bohman
  • Kristin Karlsson
  • Lars Brickstad
  • Johanna Löfvenius
  • Christian Atmer
  • Andreas Lundsten
  • Julia Frisk
  • Malin Sundeby
  • Britta Alstad
  • Sara Löfwander
  • Annica Sundeby
  • Arnau Requena Fernández
  • Maria Pereverzina
  • Mikael Berglund
  • Patrik Englund

29/3: Centrumsöndag: Korpberget 36

  • 0 Deltagare

29/3: Måsenstafetten INSTÄLLD 0

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Lena Öhman
  • Kristina Aspvall
  • Mattias Robertson
  • Linnea Börjars
  • Oskar Hermansson
  • Johanna Löfvenius
  • Sara Löfwander

30/3: Måndagsgympa 8

  • Deltagare
  • Mattias Robertson
  • Linnea Börjars
  • Malin Annegård
  • Julia Frisk
  • Britta Alstad
  • Sara Löfwander

31/3: Fystisdag på Stadion: Pyramider! 6

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Mattias Henriksson
  • Lena Öhman
  • Per-Anders Lindgren
  • Mattias Robertson
  • Linus Rispling
  • Malin Annegård
  • Örjan Ahnoff
  • Agnes Thor
  • Oskar Hermansson
  • Simon Bohman
  • Johanna Löfvenius
  • Andreas Lundsten
  • Julia Frisk
  • Britta Alstad
  • Annica Sundeby
  • Arnau Requena Fernández

2/4: Tekniktorsdag: Kompass i Kärrtorp 17

  • Deltagare
  • Jorrit Boekel
  • Henrik Lundgren
  • Janne Nilsson
  • Sverker Lenas
  • Linus Rispling
  • Agnes Thor
  • Annica Sundeby

3/4: Grymnatta – INSTÄLLD 7

  • 0 Deltagare

5/4: Rånässtafetten INSTÄLLD 0

  • Deltagare
  • Lena Öhman
  • Jorrit Boekel
  • Per-Anders Lindgren
  • Malin Annegård
  • Agnes Thor

5/4: Centrumsöndag: Masmo 5

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Kristina Aspvall
  • Mattias Robertson
  • Linnea Börjars
  • Oskar Hermansson
  • Sara Löfwander

6/4: Måndagsgympa – säsongsavslutning! 6

  • Deltagare
  • Mattias Robertson
  • Julia Frisk
  • Sara Löfwander

7/4: Fystisdag på Stadion: skogsintervaller! 3

  • 0 Deltagare

13/4: OK Ravinen -INSTÄLLD 0

  • Deltagare
  • Mattias Robertson
  • Oskar Hermansson

14/4: Fystisdag i Kärrtorp: kamouflerad femtusing 2

  • Deltagare
  • Joel Berring
  • Mette Brolinson
  • Moa Kjellstrand
  • Lena Öhman
  • Jonas Lindholm
  • Henrik Lundgren
  • Janne Nilsson
  • Malin Annegård
  • Agnes Thor
  • Andreas Lundsten
  • Malin Sundeby
  • Annica Sundeby

14/4: Tiomilarepet 12

  • Deltagare
  • Mattias Robertson
  • Oskar Hermansson

14/4: Fystisdag i Kärrtorp: Kamouflerad femtusing! 2

  • 0 Deltagare

17/4: SM Natt -INSTÄLLD 0

  • 0 Deltagare

18/4: Täby OK Medel – EJ SENIORER 0

  • 0 Deltagare

19/4: Täby OK Lång – EJ SENIORER 0

  • 0 Deltagare

25/4: IFK Lidingö SOK 0

  • 0 Deltagare

26/4: Gustavsbergs OK INSTÄLLD 0

▼▼ LADDA IN FLER ▼▼

Hoppa till verktygsfältet