Nu är det stora innovationsåret! Innovera mera!

Anv. namn:
Lösenord:
 

21/11 Ultralång-KM

Samling
Ravinens klubbstuga

Kollektivtrafik
Åk till Hellasgården

Mer info kommer

Inlagd: 13 oktober 2021, 18:18


Deltagare

  • Mattias Holmberg x
  • Johanna Löfvenius x
  • Samuel Murray x
  • Caroline Nilsson x
  • Oskar Hermansson x
  • Eftersom du inte är inloggad kan du heller inte anmäla dig till träningarna. Logga in först!

Inga kommentarer (kommentera)

Skriv en kommentar!




Kommentar

SENASTE KOMMENTARER

NÄRMAST PÅ GÅNG

Friday 22 October

  • Deltagare
  • Anders Brinkman
  • Per-Anders Lindgren
  • Niclas Petersson
  • Oskar Nordmark
  • Ola Grankvist
  • Daniel Rejment

Haningenatten 6

Haninge SOK inbjuder till höstklassikern Haningenatten!

Samling
Haninge SOK:s klubbstuga, Rudanvägen; Handen.

Kollektivtrafik
Gångavstånd från Handens pendeltågstation, ca 300 m (59°09’40.1″N 18°07’50.1″E) följ vägvisning mot Rudans friluftsområde (söderut) och därefter röd/vit-snitsel.

Anmälan görs senast söndag den 17 oktober kl 23:59 via Eventor
Efteranmälan till och med kl 23:59 onsdagen 20 oktober

Start
Första start HD10 & HD12kl 18:30. …

Läs mer

  • 0 Deltagare

23/10: Haningestafetten 0

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Mattias Henriksson
  • Mette Brolinson
  • Kristoffer Edshage
  • Elina Johnsson
  • Moa Kjellstrand
  • Martin Karlsson
  • Jonas Lindholm
  • Anders Lavfors
  • Gro Dahlbom
  • Ove Oksvold
  • Mattias Holmberg
  • Therese Bergstedt
  • Per Oksvold
  • Malin Annegård
  • Henning Sköldvall
  • Elin Thyr
  • Anton Udd
  • Peder Pedersson
  • Erika Hörnfeldt
  • Johanna Löfvenius
  • Andreas Lundsten
  • Malin Sundeby
  • Britta Alstad
  • Magnus Yngvesson
  • Annica Sundeby
  • Astrid Adelsköld
  • Caroline Nilsson
  • Kristina Ingemarsdotter Persson

23/10: Helg utan Älg 29

  • Deltagare
  • Magnus Karlsson
  • Linnea Börjars
  • Lotta Bäckman
  • Samuel Murray

25/10: Måndagsgympa 4

  • Deltagare
  • Caroline Nilsson
  • Samuel Murray

26/10: Fystisdag: Stegar 2

  • Deltagare
  • Moa Kjellstrand
  • Anders Lavfors
  • Mattias Robertson
  • Oskar Hermansson
  • Samuel Murray

27/10: Pampas Night – sprintstafett i Karlbergsparken 5

  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Jorrit Boekel
  • Per-Anders Lindgren
  • Jonas Kjäll
  • Malin Sundeby
  • Britta Alstad
  • Ingrid Maria Wahlborn
  • Rebecca Åquist
  • Jens Finnäs

28/10: Tekniktorsdag: Par i natt 9

  • Deltagare
  • Britta Alstad

29/10: Haningenatten MTBO 1

  • Deltagare
  • Sara Jonasson
  • Erika Lindholm
  • Malin Annegård
  • Agnes Thor

30/10: Smålandskavlen 4

  • Deltagare
  • Per-Anders Lindgren
  • Oskar Hermansson

31/10: Centrumsöndag i Lövsättra 2

  • Deltagare
  • Linnea Börjars
  • Rebecca Åquist
  • Samuel Murray

1/11: Måndagsgympa 3

  • Deltagare
  • Rebecca Åquist
  • Samuel Murray

2/11: Fystisdag: Halvkort och halvsnabbt 2

  • Deltagare
  • Per-Anders Lindgren
  • Malin Sundeby
  • Ingrid Maria Wahlborn
  • Rebecca Åquist
  • Samuel Murray

4/11: Tekniktorsdag: natt 5

  • Deltagare
  • Björn Bängtsson
  • Daniel Elenius
  • Moa Kjellstrand
  • Arnau Requena Fernández

7/11: Höstlunken 4

  • Deltagare
  • Rebecca Åquist
  • Samuel Murray

8/11: Måndagsgympa 2

  • Deltagare
  • Rebecca Åquist
  • Samuel Murray

9/11: Fystisdag: Fartlek ”utan” vila 2

  • Deltagare
  • Per-Anders Lindgren
  • Oskar Hermansson

11/11: Säsongspremiär: Pannlampsrejv i Kärrtorp 2

  • Deltagare
  • Gustaf Gerge

13/11: Novembertävlingarna medel inkl MTBO 1

  • Deltagare
  • Magnus Karlsson
  • Per-Anders Lindgren
  • Gustaf Gerge
  • Ingrid Maria Wahlborn

14/11: Novembertävlingarna lång 4

  • Deltagare
  • Rebecca Åquist

15/11: Måndagsgympa 1

▼▼ LADDA IN FLER ▼▼

Hoppa till verktygsfältet