Efter att Fredrik varit på mig ett otal gånger om att vi borde ha en gästbok, fixade jag en. Just nu är den skitful, men jag ska snygga till den snart, jag lovar! Ni hittar den för övrigt i toppnavigationen.
Jag tar med mig en kompis som är på besök i stan :)
MEGAMEGAMEGATACK TILL FESTKOMMITTÉN! Ni får jobba kvar!!
Vilken fest! Otroligt fint ordnat och det var verkligen en fest att minnas... för alltid. Tack till alla som bidragit!
Ja, superschysst ställe. Ett eget hotell för oss själva!
Nu verkar även nattågsbiljetterna hos sj vara tillgängliga för än så länge humana priser vilket de inte var härom dagen.
Om man tycker att Haningenatten är för lätt så utlovar Sundsvalls OK "Sveriges svåraste nattorientering". En bit att åka alltså, men med föredömligt veckans bana-koncept som man springer när det passar.

Måndagsgympa!
3 kommentarer (kommentera)
Precis, efter att det snackats om att en jävla massa människor är inne på vår sida och kikar vill man ju nu ha bevis!
Kom igen då Orienteringssverige vissa vilka ni är!
/ Fredrik
2008-07-04 kl 16:31
Nu är gästboken lite finare + att man kan skriva in klubb också
/ Oskar
2008-07-05 kl 23:00
Hej vill göra er uppmärksam på att OK Klemmingen arrangerar en tävling vid Bommersvik den 1:a maj med härlig sörmlandsterräng som alternativ till tre dagar vid 10-mila. Välkomna
/ Kjell-Åke Pramlid
2020-01-27 kl 15:38
Skriv en kommentar!