Det stora närvaroåret är igång!

Anv. namn:
Lösenord:
 

Gamla omröstningar

VECKANS FRÅGA

Vilken bana vill du springa vid Ågestaverket?

  • Bana A 5,4 km (59%, 13 Votes)
  • Bana C 3,5 km (27%, 6 Votes)
  • Bana B 4,2 km (14%, 3 Votes)

Antal som röstat: 22

Start Date: april 11, 2021 @ 10:26 e m
End Date: april 18, 2021 @ 10:26 e m

VECKANS FRÅGA

Vilken bana vill du springa?

  • Veteran, 7.5km (36%, 8 Votes)
  • Veteran, 4km (27%, 6 Votes)
  • Veteran, 6km (23%, 5 Votes)
  • Nybörjare, 3km (14%, 3 Votes)

Antal som röstat: 22

Start Date: april 7, 2021 @ 4:27 e m
End Date: april 9, 2021 @ 8:00 e m

VECKANS FRÅGA

Vilken karta vill du ha?

  • Kurvbild (77%, 27 Votes)
  • Normal (23%, 8 Votes)

Antal som röstat: 35

Start Date: april 5, 2021 @ 11:53 f m
End Date: april 13, 2021 @ 7:00 e m

VECKANS FRÅGA

Vilken bana vill du fira in påsken med?

  • Bana A 5,1 km (59%, 13 Votes)
  • Bana B 4 km (23%, 5 Votes)
  • Bana C 3,1 km (18%, 4 Votes)

Antal som röstat: 22

Start Date: mars 29, 2021 @ 4:09 e m
End Date: april 2, 2021 @ 4:09 e m

VECKANS FRÅGA

Vilken bana vill du springa?

  • Bana A, 5.6km (60%, 9 Votes)
  • Bana C, 2.8km (33%, 5 Votes)
  • Bana D, 1.6km (7%, 1 Votes)

Antal som röstat: 15

Start Date: mars 21, 2021 @ 5:52 e m
End Date: mars 26, 2021 @ 8:00 e m

SENASTE KOMMENTARER

På gång

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Anton Sörhus

15/7: Österlens trekvällars 1

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Thomas Karlsson

17/7: Skärgårdssprinten 1

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Mette Brolinson
  • Moa Kjellstrand
  • Samuel Svensson
  • Henrik Hellborg
  • Jonas Lindholm
  • Magnus Karlsson
  • Henny Samuelsson
  • Mattias Robertson
  • Niclas Petersson
  • Therese Bergstedt
  • Henning Sköldvall
  • Joel Udd
  • Agnes Thor
  • Erika Malmberg
  • Lars Brickstad
  • Ylva Fornander
  • Thomas Karlsson
  • Stefan Persson
  • Carolina Nealis
  • Erik Wessberg
  • Alexander Garin Folkegård
  • Cathrine Essén

22/7: O-ringen Smålandskusten 22

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Martin Karlsson
  • Sverker Lenas

29/7: OK Hällen 3-dagars 2

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Kristoffer Edshage
  • Moa Kjellstrand
  • Jerk Rönnols
  • Mattias Ågren
  • Helena Persson
  • Agnes Thor
  • Andreas Lundsten
  • Magnus Yngvesson
  • Jens Kvarnström
  • Rebecca Åquist
  • Jonathan Svensson
  • Fredrik Åkerlind

11/8: Veteran-SM Ultralång Grövelsjön 12

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Samuel Murray

14/8: Melkers minne 1

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Alexander Garin Folkegård

17/8: Tumba långdistans 1

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Jonas Nylund
  • Annica Sundeby
  • Alexander Garin Folkegård

18/8: Mälarhöjden medeldistans 3

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Alexander Garin Folkegård

20/8: Fystisdag 1

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Camilla Jakobsson
  • Mattias Ågren
  • Janne Nilsson
  • Mattias Robertson
  • Simon Bohman
  • Malin Sundeby
  • Britta Alstad
  • Astrid Adelsköld
  • Rebecca Åquist
  • Samuel Murray
  • Marcos Vicente Herranz
  • Erik Wessberg
  • Alexander Garin Folkegård

22/8: Sprint KM 14

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Niclas Petersson
  • Alexander Garin Folkegård

24/8: DM långdistans 2

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Jonas Nylund
  • Niclas Petersson
  • Alexander Garin Folkegård

25/8: DM medeldistans 3

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Camilla Jakobsson

25/8: Barn i Centrum – säsongsstart 1

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Simon Bohman
  • Alexander Garin Folkegård

29/8: Tekniktorsdag – Höstupptakt 3

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Thomas Karlsson

30/8: Veteran-SM 1

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Alexander Garin Folkegård

31/8: Attunda medel 1 1

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Alexander Garin Folkegård

1/9: Attunda medel 2 1

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Niclas Petersson

7/9: Järfälla långdistans 1

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Jonas Nylund
  • Niclas Petersson

8/9: Järfälla medeldistans 2

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Andreas Lundsten

8/9: SM Stafett 1

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Jonas Nylund
  • Niclas Petersson

13/9: DM natt 2

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Camilla Jakobsson
  • Niclas Petersson
  • Johanna Löfvenius
  • Andreas Lundsten
  • Olle Tyrland
  • Alexander Garin Folkegård

14/9: Lång-KM 7

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Jonas Nylund

15/9: DM Stafett 1

Kommer?
Ja!
Nej!
  • 0 Deltagare

20/9: DM Natt Södermanland 0

Kommer?
Ja!
Nej!
  • 0 Deltagare

21/9: Huddinge långdistans 0

Kommer?
Ja!
Nej!
  • 0 Deltagare

22/9: Huddinge medeldistans 0

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Samuel Murray
  • Alexander Garin Folkegård

25/9: Natti natti 2

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Camilla Jakobsson
  • Gro Dahlbom
  • Per-Anders Lindgren
  • Anders R
  • Mattias Robertson
  • Linnea Börjars
  • Henning Sköldvall
  • Simon Bohman
  • Erika Malmberg
  • Johanna Löfvenius
  • Malin Sundeby
  • Magnus Yngvesson
  • Rebecca Åquist
  • Jonathan Svensson
  • Marcos Vicente Herranz
  • Erik Wessberg
  • Alexander Garin Folkegård
  • Karin Hagwall
  • Erik Hillberg

27/9: Torp of Ultraskriet – Läger för alla på Nåttarö 20

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Per-Anders Lindgren

28/9: Ytterskärgårdsultran 1

Kommer?
Ja!
Nej!
  • 0 Deltagare

28/9: Täby medeldistans 0

Kommer?
Ja!
Nej!
  • 0 Deltagare

29/9: Täby långdistans 0

Kommer?
Ja!
Nej!
  • 0 Deltagare

5/10: Österåker medeldistans 0

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Kristina Ingemarsdotter Persson
  • Erik Wessberg
  • Alexander Garin Folkegård

12/10: 25manna 4

Kommer?
Ja!
Nej!
  • 0 Deltagare

13/10: 25mannamedeln 0

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Johanna Löfvenius

19/10: Helg utan älg 1

Kommer?
Ja!
Nej!
  • 0 Deltagare

25/10: Haningenatten 0

Kommer?
Ja!
Nej!
  • 0 Deltagare

27/10: Haninge sprintstafett 0

Kommer?
Ja!
Nej!
  • 0 Deltagare

27/10: Oktoberracet 0

Kommer?
Ja!
Nej!
  • 0 Deltagare

3/11: Höstlunken 0

Kommer?
Ja!
Nej!
  • 0 Deltagare

9/11: Novembertävlingarna medel 0

Kommer?
Ja!
Nej!
  • 0 Deltagare

10/11: Novembertävlingarna lång 0

Kommer?
Ja!
Nej!
  • 0 Deltagare

13/11: Stockholm by Night 1 0

Kommer?
Ja!
Nej!
  • 0 Deltagare

23/11: Stockholm Rogaining 0

Kommer?
Ja!
Nej!
  • 0 Deltagare

11/12: Stockholm by Night 2 0

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Daniel Elenius
  • Stuart Fell
  • Sverker Lenas
  • Linus Rispling

3/5: Tiomila 2025 Finspång 4

Kommer?
Ja!
Nej!
  • Deltagare
  • Oskar Karlin
  • Kristoffer Edshage
  • Moa Kjellstrand
  • Jonas Lindholm
  • Mattias Ågren
  • Per-Anders Lindgren
  • Agnes Thor
  • Simon Bohman
  • Erika Malmberg
  • Andreas Lundsten
  • Magnus Yngvesson
  • Rebecca Åquist
  • Jonathan Svensson
  • Erik Wessberg
  • Alexander Garin Folkegård

14/6: Mikkeli-Jukola 2025 15

Hoppa till verktygsfältet